Oferujemy bardzo estetyczne i funkcjonalne zawieszki (tabliczki, bileciki) na prezenty. Wykorzystuje się je do oznakowania i podpisania upominków na różne okazje. Nasze produkty ozdobione są grawerami na różne okazje — urodziny, imieniny, jubileusze, święta itp. Szeroki wybór wzorów sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Doskonale sprawdzają się do podpisania prezentów firmowych, jak i osobistych. Chętnie korzystają z nich przedsiębiorcy pakujący upominki dla pracowników, kontrahentów czy klientów. Sprawdzą się także podczas prywatnych okazji — jubileuszy, świąt, ślubów itp. Estetyczne zawieszki pełnią nie tylko rolę funkcjonalnego oznaczonego adresata prezentu czy okazji. Doskonale poprawiają też estetykę pakunków, dodając im uroku. Nie bez powodu mówi się, że dobre opakowanie prezentu to połowa sukcesu. Zawieszki świetnie spisują się więc nie tylko przy podarunkach prestiżowych (np. firmowych), ale też na ważne okazje prywatne.

Zawieszki na prezenty

W naszym sklepie dostępne są zawieszki na prezenty o różnych wymiarach, kształtach i z różnymi grawerami. Bez problemu znajdziesz zatem odpowiednie produkty na każdą okazję i do każdego podarunku. Wszystkie zawieszki na prezenty wyposażamy w kokardkę ze sznurka i samoprzylepną taśmę dwustronną na odwrocie. Dostępne są więc dwa praktyczne i łatwe sposoby mocowania do pakunku — podwieszenie lub przyklejenie. Dbamy też o najwyższą jakość naszych produktów. Nasze zawieszki prezentowe są wykonane starannie, z wykorzystaniem bardzo precyzyjnych maszyn sterowanych komputerowo. Grawery są wyraziste i czytelne, bez śladów przypalenia materiału czy mało estetycznych przebarwień. W naszej hurtowni kupisz zawieszki na prezenty w dużych ilościach, jak i mniejszym nakładzie (już od 10 stuk). Nasza oferta jest więc doskonałym wyborem zarówno dla firm, organizacji czy organizatorów dużych eventów, jak i dla klientów indywidualnych, szukających zawieszek prezentowych np. na urodziny, dzień babci czy inne okazje.

Zawieszki na prezenty z grawerem

Zawieszki na prezenty z grawerem to doskonały sposób na podpisanie i oznaczenie upominku. Nasz sklep oferuje zawieszki z grawerami na wiele okazji. Mogą to być napisy bardzo konkretne, takie jak “emerytura”, “w dniu urodzin”, “50 urodziny” itp. Mamy jednak również bardziej uniwersalne zawieszki prezentowe z grawerem, takim jak np. “najlepsze życzenia”, “przepraszam” czy “kocham cię”. Nasze zawieszki na prezenty z grawerem można zatem dostosować do konkretnego wydarzenia lub wybrać model, który sprawdzi się w różnych sytuacjach i kontekstach. Wszystkie produkty wykonujemy z mocnej, trwałej sklejki drewnianej. To materiał sztywny i odporny na uszkodzenia. Zawieszki można więc magazynować przez bardzo długi czas i wykorzystywać w miarę potrzeby.  Zawieszki prezentowe z grawerem mogą też stać się elementem samego prezentu. Świetnie spiszą się np. jako zawieszka (medalik) dla pluszaka, czy dekoracja opakowań trwałych — skrzynek, słoików itp.

Wyświetlanie 1–20 z 24 wyników