Ozdobne opakowania kartonowe na wino z uchwytem do transportu butelki z winem doskonale chronią przed stłuczeniem zawartości. Kupowane kartony na wino dostarczane są w płaskich paczkach. Tekturowe opakowania do transportowania butelek win i innych alkoholi są sztywne i mocne i są doskonałą alternatywą dla torebek papierowych na wino

Zapoznaj się z ofertą opakowań kartonowych ozdobnych i opakowań na wino

Przedstawiamy niezwykle wytrzymałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów pudełka kartonowe na butelki wina. Opakowania, które znajdują się w naszej ofercie wykonane są z kartonu 3 lub 4 warstwowego, gładkiego lub falistego, białego lub szarego – wybierając produkt można w łatwy sposób go spersonalizować, aby spełnił wszystkie wymagania.

Szczególne okazje —  opakowanie na wino na wesele i ślub

Wybierasz się na przyjęcie weselne? Bardzo modne w ostatnich czasach jest zwracanie się do gości z prośbą o przyniesienie w prezencie butelki wina, zamiast kwiatów. Zaopatrzyłeś się już w butelkę wyjątkowego trunku? W takim razie niezbędne będzie wyjątkowe opakowanie na wino na ślub. 

W ofercie P.W. Gajowczyk znajdziesz wybór ciekawych pudełek, które podkreślą wyjątkowy charakter uroczystości. 

Pięknie i starannie wykonane opakowanie na wino na wesele sprawi, że prezent będzie szczególny i wyróżni się spośród innych.

Oferta opakowań kartonowych ozdobnych  P.W. Gajowczyk

W zależności od preferencji możemy wybrać opakowanie kartonowe, odpowiednie do potrzeb. Jeśli interesują  nas opakowania na butelkę, wybieramy jeden ze wzorów. Możemy zdecydować się na produkt z okienkiem lub bez. W pudełku z okienkiem będzie można wyeksponować etykietę butelki. 

P.W. Gajowczyk umożliwia nam zamówienie opakowania wykonanego z kartonu w różnych wzorach. Możemy dobrać kolor i fakturę. W ofercie znajdują się pudełka przypominające drewno, jasne i ciemne. Wszystkie wersje prezentują się bardzo elegancko i stylowo.

Poza opakowaniami kartonowymi na butelkę znajdziesz tu także opakowania na prezenty w różnych rozmiarach, tak by zapakować prezent, niezależnie od jego wielkości i szerokości. Jeśli lubisz, możesz wybrać kosze na prezenty, wykonane z grubego kartonu, który w połączeniu z odrobiną celofanu, stworzy niepowtarzalne i efektowne opakowanie.

Dlaczego warto wybrać opakowania kartonowe na butelki?

Opakowania kartonowe na butelki oferowane przez Opakowania P. W. Gajowczyk to najwyższej jakości produkty, które nie tylko są wytrzymałe i komfortowe w użyciu, ale też piękne.  Możecie nabyć zarówno tradycyjne opakowania na prezenty, jak i ozdobne opakowania, które posiadają specjalny uchwyt sprawiający, że transport butelek jest bezproblemowy i bezpieczny.

Opakowania kartonowe na butelki i prezenty w P.W. Gajowczyk

W asortymencie sklepu dostępne są zarówno pojedyncze opakowania kartonowe na butelki, jak i większe pudełka, przeznaczone do spakowania większej ilości butelek, w taki sposób, aby nie obijały się o siebie. Opakowania P.W. Gajowczyk oferuje sztywne i stabilne opakowania na butelki, które pozwolą na efektowne zapakowanie alkoholi na każdą okazję! Dodaj szyku każdemu prezentowi dzięki wysokiej jakości opakowaniu kartonowemu na butelki.

Dostępne są również opakowania kartonowe na biżuterię oraz inne eleganckie kartonowe opakowania na prezenty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pudełek kartonowych na różne okazje – bogaty wybór pozwala dobrać opakowanie prezentu w taki sposób, aby już ono samo było wyjątkowym prezentem dla obdarowywanej osoby.

Wyświetlanie 1–20 z 110 wyników