Oferujemy estetyczne lampiony z wielokolorowymi diodami LED zasilanymi na baterię. Nasze lampiony są mocne, trwałe, można ich używać wielokrotnie i bez obaw o bezpieczeństwo. Lampiony wykonujemy ze sklejki drewnianej. Ścianki wycinamy w rozmaite kształty, często związane z symboliką chrześcijańską i Świętami Bożego Narodzenia. Doskonale sprawdzają się więc jako lampiony adwentowe (na roraty). Dzieci zapalają je podczas Mszy Świętej roratniej jako symbol gotowości na przyjście Chrystusa. Lampiony LED-owe doskonale sprawdzają się jako adwentowe, ponieważ są nie tylko estetyczne, ale i bezpieczne. Przedstawiają rozmaite sceny lub symbole związane z okresem adwentowym i bożonarodzeniowym, a zasilane baterią diody są wielokolorowe i jasne, co daje niepowtarzalne efekty wizualne. Jednocześnie nasze lampiony nie stwarzają zagrożenia pożarowego czy ryzyka poparzenia się przez dziecko, jak to ma miejsce w przypadku klasycznych lampionów ze świecą

Lampiony drewniane

Projektujemy i produkujemy lampiony drewniane wyróżniające się estetyką i trwałością. Mocny, sztywny materiał i precyzyjne wykonanie sprawiają, że nasze lampiony drewniane prezentują się doskonale i mogą służyć przez bardzo długi czas. Lampiony z drewna wykorzystać można nie tylko w czasie adwentu na mszy roratniej, ale również jako ciekawą dekorację mieszkania. Doskonale sprawdzą się w pokoju dziecka, ale także w salonie czy na ogrodzie lub balkonie, jako element świątecznego wystroju domu. Jednak odpowiednio dobrane lampiony z drewna przyozdobią mieszkanie nie tylko w okresie świątecznym. Mogą posłużyć np. jako estetyczne lampki nocne dla małych dzieci, które boją się ciemności. Lampiony drewniane wykorzystać można także jako latarenki ogrodowe i balkonowe, które pomogą w budowaniu przytulnej i przyjemnej atmosfery. Nasz sklep oferuje liczne wzory lampionów z drewna. Wszystkie wykonane są starannie, z dbałością najdrobniejsze o szczegóły. Gwarantujemy więc idealny wygląd naszych produktów i ich najwyższą jakość.

Lampiony ze sklejki

Lampiony ze sklejki tworzymy samodzielnie. Opracowujemy unikatowe, estetyczne projekty bardziej lub mniej nawiązujące do symboliki chrześcijańskiej i okresu adwentowego. Bez trudu więc można u nas znaleźć lampiony sklejkowe na roraty, jak i modele bardziej uniwersalne, idealne do dekoracji domu. Lampiony sklejkowe wyróżnia wysoka wytrzymałość na uszkodzenia i efekty nawet intensywnej eksploatacji. Drewniane sklejka jest bowiem sztywna i mocna. Wysoką trwałością cechują się również moduły LED wykorzystywane do podświetlania lampionów. Nasza hurtownia oferuje więc lampiony ze sklejki, które można wykorzystać wielokrotnie, przez wiele sezonów. Lampiony sklejkowe to jednak nie tylko estetyka i trwałość, ale również wygoda użytkowania i bezpieczeństwo. LED-owe diody zasilane baterią są energooszczędne, wielokolorowe i jasne. Lampiony ze sklejki są też wyjątkowo bezpieczne, nawet dla najmłodszych dzieci. Jako hurtownia oferujemy lampiony sklejkowe w większych ilościach. To doskonałe rozwiązanie dla parafii, szkół, przedszkoli i innych instytucji chcących dokonać większych zakupów. Realizujemy również zamówienia na mniejsze ilości (już od kilku/kilkunastu sztuk). Z oferty skorzystać mogą więc również osoby indywidualne, i grupy, które mają mniejsze zapotrzebowanie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2